درباره تجارت شهر لیماک

تجارت شهر لیماک

 

درباره ما

شرکت تجارت شهر لیماک  با ماموریت ارائه کالا و خدماتی  با کیفیت در بخش لوازم  خانگی و صوتی و تصویری و بر اساس استراتژی ایجاد ارزش افزوده در چرخه تامین کالای کامل ،  قطعات و مواد اولیه  و تامین ، نصب و راه اندازی خطوط تولید از طریق  ایجاد ارتباط  بین تولیدکنندگان خارجی و مصرف کنندگان داخلی ، کارخانجات تولیدی  و مصرف کننده نهایی ، و همچنین کاهش هزینه های واردات در زمینه چرخه تامین کالا و خدمات در سال  ۱۳۸۳ تاسیس گردید.

 

ساختار ما

این شرکت توسط چندین نسل از مدیرانی کاملا حرفه ای اداره می شود که داری  ۳۰ سال تجربه موفق در ارائه کالاهای باکیفیت و خدمات پس از فروش آنها در سراسر کشورهستند و در حالی که کسب و کار اصلی شرکت  لوازم خانگی و الکترونیکی مصرفی است، شرکت تجارت شهر لیماک با توجه به استراتژی خود در کمک به راه اندازی  زیر شاخه های تولیدی صنایع بسیاری از لوازم خانگی در ایران  خدمات شایانی ارایه نموده است .

 

ارزش های ما

شرکت  از بدو شروع همواره معتقد به “انجام کار صحیح” بوده و ارزش ویژه ای به این مهم قائل است. این معیار در تمامی تصمیم گیری ها و عملکردهای شرکت دیده می شود:

مشتری مداری ، اعتماد متقابل، دانش مداری ،  یک تیم، رفتار صادقانه ، احترام متقابل و نوآوری

 

شرکای جهانی

ما  به جهت حسن عملکرد و اعتبار خود، طی سالیان متمادی به عنوان نماینده معتبر یا  انحصاری شرکت های شناخته شده  بین المللی  و داخلی معتبر  انتخاب شده و محصولات آنها را به سراسر ایران معرفی کرده ایم. برخی از شرکای تجاری ما شامل شرکتهای ذیل می شوند:

 

۱-گروه صنعتی TCL  ( لوازم خانگی و صوتی تصویری، کولر گازی)

۲-گروه صنعتی Hisnese (لوازم خانگی و صوتی تصویری، کولر گازی)

۳-گروه صنعتی Changhong ( کولر گازی)

۴-گروه صنعتی  King Power( خطوط تولید یخچال، لباسشوی و ظرفشویی)

۵-گروه صنعتی CEI-KINTE (خطوط تولید کولر گازی)

۶-گروه صنعتی LUATO ( خطوط تولید تلویزیون)

۷-شرکت KTC ( تامین کننده تلویزیون)

۸-شرکت King Fai ( تامین کننده لوازم آشپزخانه)

۹-شرکت Gales ( تامین کننده لوازم آشپزخانه)

۱۰-گروه صنعتی Cuori  ( تامین کننده جارو برقی)

۱۱-گروه صنعتی King Clean ( تامین کننده جارو برقی)

۱۲-گروه صنعتی EUP ( تامین کننده جارو برقی)

۱۳-شرکت Smile ( تامین کننده جارو برفی)

۱۴-شرکت  Zanell (تامین کننده پنکه و بخاری برقی)

۱۵-شرکت Centre Fan ( تامین کننده پنکه)

۱۶-شرکت Timit ( تامین کننده پنکه و بخاری برقی)

۱۷-کارخانجات پارس الکتریک

۱۸-کارخانجات صنام

۱۹-کارخانجات آریا الکترونیک

 

برند ما

تجربه  سالیان متمادی  راهکارها و زیرساخت هایی را درجهت به دست آوردن سهم بازار به ما اموزش داد تا در این زمینه موفقیت های بسیاری کسب نماییم. محصولات ما در بخش لوازم خانگی و صوتی تصویری درحال حاضر با نام تجاری ثبت شده   General International   در سراسر کشور عرضه شده و بصورت نماینده انصاری تامین کننده آبسرد کن TCL در ایران فعال هستیم.

 

 

خدمات پس از فروش

علاوه بر تمرکز برروی فن آوری محصولات، شرکت تجارت شهر لیماک همواره درتلاش بوده تا خدمات پس از فروش محصولات خود را نیز به بهترین شکل ممکن ارائه نماید. میزان رضایت مندی مشتریان ما در این زمینه با شرکت های مطرح فعال در کشور قابل قیاس می باشد. ما  دارای بیش از ۱۵۰ نماینده رسمی خدمات پس از فروش  می باشیم که سرتاسر ایران را تحت پوشش قرار می دهند.

فهرست